Чиниизамиленичињаиколибри

 • Luxury freestanding dog feeding bowl

  Луксузен самостоен сад за хранење кучиња

  Детали за производот:

  Материјалот на овој производ е јаглероден челик/нерѓосувачки челик
  Процесот што го користиме е Laser Cut
  За големината, имаме редовна големина и ја поздравуваме прилагодената големина
  Достапни се и прилагодени дизајни и лого
  За пакување, ние користиме кафеава кутија или кутија за боја како што сакате.

  Погодно да се јаде храна за различна големина на кучиња и мачки. Нема потреба повеќе да купувате повеќекратни чинии за миленичиња со различна височина.

  Две садови за кучиња: Има 2 отстранливи чинии од нерѓосувачки челик, лесно се мијат и носат погодна опција за кучиња да јадат и пијат во исто време. не треба да се фаќате на дланките и колената за да ја исчистите областа за хранење.

  Совршена средина за хранење: Суспендиран сад од нерѓосувачки челик, обезбедува чиста средина за хранење. Овој вид подигната чинија за кучиња помага да се промовира движењето на храната, од уста до стомак, а удобната висина го намалува притисокот на вратот на кучето при јадење.

  Долготраен: Материјалот од нерѓосувачки челик е потрајни и цврсти од другите материјали како бамбус, долготрајни за употреба.

 • Non slip dog feeding bowl

  Чаша за хранење кучиња без лизгање

  Детали за производот:

  Материјалот на овој производ е јаглероден челик/нерѓосувачки челик
  Процесот што го користиме е Laser Cut
  За големината, имаме редовна големина и ја поздравуваме прилагодената големина
  Достапни се и прилагодени дизајни и лого
  За пакување, ние користиме кафеава кутија или кутија за боја како што сакате.

  Подигнатите чинии за кучиња не само што можат да обезбедат чиста и безбедна средина за јадење за миленичињата, туку и подобро да избегнат загадување од храна за домашни миленици. Големите чинии за кучиња, исто така, можат да им помогнат на кучињата да го заменат притисокот во зглобовите и коските, што е многу погодно за возрасни кучиња.

  Подигнатите чинии за кучиња можат да обезбедат чиста и безбедна средина за јадење за домашни миленици, што може подобро да го избегне загадувањето од храна за миленичиња, а подигнатите чинии за кучиња им помагаат на кучињата да го заменат притисокот на зглобовите и коските, што е многу погодно за зрели кучиња.

 • Stainless steel cute raised dog feeding bowl

  Нерѓосувачки челик симпатично подигнат сад за хранење кучиња

  Детали за производот:

  Материјалот на овој производ е јаглероден челик/нерѓосувачки челик
  Процесот што го користиме е Laser Cut
  За големината, имаме редовна големина и ја поздравуваме прилагодената големина
  Достапни се и прилагодени дизајни и лого
  За пакување, ние користиме кафеава кутија или кутија за боја како што сакате.

  • Елегантен дизајн обезбедува стилски декор за вашиот дом
  • Подигната железна основа, помал напор за вратот на вашите миленици при хранење
  • Ветеринарот препорача висококвалитетен сад од нерѓосувачки челик, лесен за чистење, отпорен на бактерии
  • Совршен за мало куче и мачка
 • luxury raised dog feeding bowl slow feeder water bowl stand(A)

  луксузен подигнат сад за хранење кучиња бавен фидер за сад за вода (А)

  Материјалот на овој производ е јаглероден челик/нерѓосувачки челик

Baidu